en iyi tüp bebek merkezi
en iyi tüp bebek doktoru
en iyi tüp bebek merkezi

Deneyimli ve Profesyonel Ekip

15 yıllık deneyimimle son 5 yılda özellikle tüp bebek ve ilişkili ameliyatlar (Laparoskopi, Histeroskopi) alanında gebelikte %65 başarı oranı sağladım. 60 farklı ülkeden gelen hastalara İngilizce veya kendi anadilleriyle tercümanlık hizmeti sunarak, birçok hastaya umut olduk. Mutlu ailelerin oluşmasına vesile olmanın gururunu yaşıyorum. Gerçekten uluslararası standartların üzerinde bir şekilde bu işi yapmaktan dolayı her gün tercih edilmekten onur duyuyoruz.

Son Teknoloji Ekipmanlar

Tüp bebek alanında teknolojik ekipman yatırımları, laboratuvar kalitesini artıran bir faktördür. Türkiye, bu alanda birçok yatırım gerçekleştiren bir ülkedir. Ancak, iyi bir hekim ve embriyolog faktörü en önemli parametredir. Bu nedenle, 15 yılı aşkın deneyime sahip senior embriyologlarla çalışıyorum. Hastalarımızın bizi tercih etmelerinde en önemli etkenlerden biri, bir androlog, embriyolog ve genetik uzmanı alanlarında da aynı düzeyde bilgi sahibi olarak tüm sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlamamızdır.

Her Aşamada Uzman Doktor

Tüp bebek alanındaki tecrübem arttıkça uygun tıbbi tedaviyi gerçekleştirirken çiftlere her aşamada günlük bilgilendirme yapmanın ne kadar önemli olduğunu fark ettim. Bu bilgilendirmeleri, zaman kısıtlaması olmadan, rahat ve konforlu bir ortamda gerçekleştiriyoruz.

24 Saat İletişim Kolaylığı

Tüm süreçlerde (takip, yumurta toplama, embriyo transferi) tek hekim ile görüşme ve onun sorumluluğunda 24 saat iletişim kurmanın hem tıbbi faydasını ve konforunu yaşama imkanı bulmanız tercih edilmemizin en önemli sebeplerinden biridir.

Tarihi ve Kültürel Lokasyon

Kliniğimiz, İstanbul’un merkezinde bulunmakta olup tarihi alanlara yürüme mesafesindedir. Metronun hemen çıkışında yer almamız ve özel otopark hizmetimiz, hastalarımızın kolay ulaşım sağlamasına olanak tanır.

Kadın Sağlığına Dair Her Şey

Tüp bebek tedavisinin yanı sıra, özellikle Orta Asya ülkelerinden gelen hastalara jinekolojik hastalıklar (myom, kist ameliyatları, laparoskopi, histeroskopi) ve kozmetik işlemler (vajinoplasti, labioplasti, hudoplasti) konusunda çeşitli tedavi seçenekleri sunarız.

Ulaşım ve Konaklama Kolaylığı

Çiftlerimize ulaşım, transfer ve konaklama konularında rahat edebilmeleri için çeşitli alternatifler sunarak onları en konforlu şekilde ağırlamak için elimizden geleni yaparız.

İlk Adımı Şimdi Atın
Ücretsiz Ön Görüşme

Op. Dr. Soner Düzgüner ile ön görüşme yapmak için iletişime geçin. Bu değerli hikayenin başlangıcında size eşlik etmek için buradayız.